Załóż swoją firmę w Wielkiej Brytanii i ciesz się korzyściami

Etap V

Zadbaj o swoją emeryturę ALE w Wielkiej Brytanii
Wykorzystaj raje podatkowe do zarabiania

Opis etapu V

  • Czas trwania: 57 min
  • Część 1 - Spółki w Anglii - wszystko o tym jak założyć i jak prowadzić swoją spółkę w Anglii oraz o korzyściach z tego płynących.

    Jeśli podjąłeś decyzję, że firmę prowadzić będziesz w Anglii i wiesz, że to wybór dla ciebie, pora dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak się za to zabrać. Czeka cię założenie działalności, wybór najdogodniejszej formy prawnej, formalności związane z rejestracją, w końcu – prowadzenie samej firmy i czerpanie z tego korzyści. Nauczymy cię krok po kroku – jak założyć firmę, jak skrócić drogę formalną i jakich dokonać wyborów. Opowiemy wszystko o spółce LTD (Limited) i o tym, jak się ją prowadzi, wyjaśnimy zawiłości, związane z dokumentacją i objaśnimy szczegółowo wszystkie formularze, które będziesz musiał poznać. Wyłożymy klarownie kwestie angielskiej sfery podatkowej - opowiemy o zerowej stawce i wyjaśnimy, jak płaci się tam urzędowe należności. Powiemy o tym, jak otrzymać wysoką emeryturę w UK i o tym, jak zadbać o angielskie ubezpieczenie. Poznasz z nami tajemnice wszystkich formalności i dowiesz się co zyskasz, prowadząc działalność w Wielkiej Brytanii. A co może ci dać ta wiedza? Przekonasz się, że państwo i instytucje, związane z twoją firmą nie muszą stanowić obciążenia i budzić lęku, nauczysz się, jak wykorzystać sytuację prawno-podatkową w Anglii dla swoich korzyści i jak przekuć te realia w swój sukces. Zyskasz wiedzę, która pozwoli ci prowadzić wygodny, bezpieczny biznes w przyjaznym otoczeniu i budować gwarancję finansową w postaci emerytury na przyszłość.

Chcesz zobaczyć więcej darmowych materiałów?

Zobacz inne etapy

47 min

ETAP I

249,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
84 min

ETAP II

249,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
109 min

ETAP III

249,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
131 min

ETAP IV

299,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
123 min

ETAP VI

1499,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >

OFERTA SPECJALNA

5 etapów za 499zł

VI etap

GRATIS! 2844zł

KUP TERAZ >

Jakie są korzyści po zakupie etapu?

Komfortowy biznes

dowiedz się, jak prowadzić biznes bez strat, jak unikać kosztów i pozbyć się obciążeń.

Zarabianie w Anglii

sprawdź, co da ci prowadzenie firmy w Wielkiej Brytanii i przekonaj się, jak bardzo przyjazne mogą być formalności.

Brak podatków

skończ z finansowaniem państwa, przenieś biznes do raju podatkowego - korzystaj ze swoich dochodów, nie dzieląc się z nikim.

Informacje o autorze

Materiał „Nauka Biznesu Krok po Kroku” powstał z myślą o tych, którzy mają dość borykania się z problemami finansowymi, dotyczącymi prowadzenia firmy, inwestowania i szeroko pojętej wiedzy biznesowej. Jest przyjaznym przewodnikiem o zarabianiu. Uczy jak zyskać, z uwzględnieniem braku strat - pokazuje, jak uniknąć zagrożeń i zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami. Został stworzony z nastawieniem na odbiorcę, który niekoniecznie zna dogłębnie poruszane zagadnienia i nie do końca czuje się pośród nich komfortowo, ale jednocześnie stanowi ich część poprzez bycie elementem biznesowej machiny świata. Wiedza podana została w sposób przejrzysty i przystępny, a każde pojęcie i zagadnienie zostało wyjaśnione tak, aby móc przyswoić i zrozumieć informacje poprzez samo tylko zapoznanie się z materiałem.


„Nauka Biznesu Krok po Kroku” „Nauka Biznesu Krok po Kroku” opracowana została przez grupę starannie wyselekcjonowanych specjalistów. Wyszukani i sprawdzeni pod kątem posiadanego zasobu wiadomości i doświadczeń, gotowi do podzielenia się swoją bogatą wiedzą. Najlepsi z najlepszych – praktycy, którzy opracowali materiały to profesjonaliści, którzy w konkretnych dziedzinach odnieśli ogromne sukcesy i ze swobodą mogą mówić o tym, jak tego dokonali. Ich wiedza porusza zagadnienia prawno-podatkowe, uwzględnia realia biznesowego otoczenia i uwarunkowań w konkretnych przypadkach – jednocześnie umiejscawia w nich praktyczne rady i sugestie, jak najkorzystniej, najbardziej optymalnie i najwygodniej zarabiać bez stresu. Miarą wiarygodności przekazywanych przez autorów wiadomości jest ich własne powodzenie. W materiale próżno szukać teoretycznych wywodów i niepopartej faktami wiedzy, która nijak nie wpisuje się w rzeczywistość. Wskazane przez ekspertów rozwiązania, to – mówiąc krótko – gotowiec, który wcielony w życie, pozwala pewnie zarabiać. Nie musisz pokładać zaufania w jałowych obietnicach. Przekonaj się, że stworzone przez najwyższej klasy znawców vademecum – to nic innego, jak praktyczny przewodnik o zarabianiu. Pozwól cenionym autorytetom poprowadzić się za rękę, prosto do upragnionego sukcesu w biznesie.