Etap III

Na czym polega kreatywna księgowość?

Jak płacić mniejsze podatki?
Jak zabezpieczyć się przez utratą swojego majątku?

Opis etapu III

  • Czas trwania: 109 min
  • Część 1 - Kreatywna księgowość - czyli o tym jak być najlepszym księgowym swojego biznesu.

    O czym opowiadamy w tej części? Udowodnimy ci, że niezależnie od tego, jak bardzo zaangażowanego księgowego wybrałeś do prowadzenia swoich rachunków, to dalej jedynie osoba z zewnątrz, w interesie której bynajmniej nie leży twój zysk. Nauczymy cię zatem kreatywnej księgowości. Powiemy jak – zupełnie legalnie i zgodnie z prawem – korzystać z dostępnych rozwiązań podatkowo – rozliczeniowych. Nauczymy cię wszystkiego o przychodach, kosztach i dochodach. I wyłożymy krok po kroku zagadnienia, związane z optymalnym wykorzystaniem przepisów dla twoich profitów. Dowiesz się, jak zoptymalizować księgowość w jednoosobowej działalności gospodarczej, spółce cywilnej, jawnej, partnerskiej, komandytowej, spółce z ograniczoną odpowiedzialnością i komandytowej z udziałem spółki z o.o. Co dzięki tej wiedzy zyskasz? Weźmiesz rozliczenia w swoje ręce, będziesz prowadził księgowość swojego biznesu najlepiej, jak można – zmaksymalizujesz zyski, obniżysz koszty i wykorzystasz każdą, nawet najmniejszą lukę prawną dla swoich korzyści.

Chcesz zobaczyć więcej darmowych materiałów?

Zobacz inne etapy

47 min

ETAP I

249,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
84 min

ETAP II

249,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
131 min

ETAP IV

299,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
57 min

ETAP V

299,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
123 min

ETAP VI

1499,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >

OFERTA SPECJALNA

5 etapów za 499zł

VI etap

GRATIS! 2844zł

KUP TERAZ >

Jakie są korzyści po zakupie etapu?

Dochodowy interes

nie dziel się zyskami z przypadkowymi instytucjami. Wydaj zarobki na siebie!

Korzystna księgowość

zostań swoim własnym księgowym, bądź kreatorem własnego sukcesu i nie oddawaj go w przypadkowe ręce.

Biznes bez ryzyka

optymalizuj koszty, zwiększaj zarobki, zmniejszaj straty – naucz się unikać ryzyka w interesach.

Informacje o autorze

Materiał „Nauka Biznesu Krok po Kroku” powstał z myślą o tych, którzy mają dość borykania się z problemami finansowymi, dotyczącymi prowadzenia firmy, inwestowania i szeroko pojętej wiedzy biznesowej. Jest przyjaznym przewodnikiem o zarabianiu. Uczy jak zyskać, z uwzględnieniem braku strat - pokazuje, jak uniknąć zagrożeń i zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami. Został stworzony z nastawieniem na odbiorcę, który niekoniecznie zna dogłębnie poruszane zagadnienia i nie do końca czuje się pośród nich komfortowo, ale jednocześnie stanowi ich część poprzez bycie elementem biznesowej machiny świata. Wiedza podana została w sposób przejrzysty i przystępny, a każde pojęcie i zagadnienie zostało wyjaśnione tak, aby móc przyswoić i zrozumieć informacje poprzez samo tylko zapoznanie się z materiałem.


„Nauka Biznesu Krok po Kroku” „Nauka Biznesu Krok po Kroku” opracowana została przez grupę starannie wyselekcjonowanych specjalistów. Wyszukani i sprawdzeni pod kątem posiadanego zasobu wiadomości i doświadczeń, gotowi do podzielenia się swoją bogatą wiedzą. Najlepsi z najlepszych – praktycy, którzy opracowali materiały to profesjonaliści, którzy w konkretnych dziedzinach odnieśli ogromne sukcesy i ze swobodą mogą mówić o tym, jak tego dokonali. Ich wiedza porusza zagadnienia prawno-podatkowe, uwzględnia realia biznesowego otoczenia i uwarunkowań w konkretnych przypadkach – jednocześnie umiejscawia w nich praktyczne rady i sugestie, jak najkorzystniej, najbardziej optymalnie i najwygodniej zarabiać bez stresu. Miarą wiarygodności przekazywanych przez autorów wiadomości jest ich własne powodzenie. W materiale próżno szukać teoretycznych wywodów i niepopartej faktami wiedzy, która nijak nie wpisuje się w rzeczywistość. Wskazane przez ekspertów rozwiązania, to – mówiąc krótko – gotowiec, który wcielony w życie, pozwala pewnie zarabiać. Nie musisz pokładać zaufania w jałowych obietnicach. Przekonaj się, że stworzone przez najwyższej klasy znawców vademecum – to nic innego, jak praktyczny przewodnik o zarabianiu. Pozwól cenionym autorytetom poprowadzić się za rękę, prosto do upragnionego sukcesu w biznesie.