Etap II

Sukces tkwi w odpowiedniej formie prawnej

Wybierz dla siebie najlepszą formę prawną
Jak zabezpieczyć się przed wierzycielami?

Opis etapu II

  • Czas trwania: 89 min
  • Część 1 - Najlepsze formy prawne w jakich możesz prowadzić swój biznes, czyli niemal wszystko o spółkach.

    Czego dowiesz się w tym miejscu? Powiemy ci absolutnie wszystko o formach prawnych spółek, pośród których możesz wybierać. Poznasz tajemnice spółek cywilnych, spółek osobowych oraz kapitałowych, opowiemy ci także o działalności gospodarczej. Wyłożymy wady i zalety każdego z rozwiązań i w szczegółach przedstawimy całą wiedzę o formalnościach – dowiesz się, jak założyć konkretny rodzaj spółki, jakie są jej wady oraz zalety, jak ją zlikwidować oraz prowadzić w najkorzystniejszy dla ciebie sposób. Co da ci ta wiedza? Pozwoli prowadzić biznes w optymalny sposób, osiągać możliwie największe zyski, przy jednoczesnym maksymalnym obniżeniu ryzyka, związanego z odpowiedzialnością finansową. Zyskasz nie tylko pieniądze, ale także spokój i pewność, że twój majątek i rodzina są bezpieczne.

Chcesz zobaczyć więcej darmowych materiałów?

Zobacz inne etapy

47 min

ETAP I

249,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
109 min

ETAP III

249,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
131 min

ETAP IV

299,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
57 min

ETAP V

299,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
123 min

ETAP VI

1499,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >

OFERTA SPECJALNA

5 etapów za 499zł

VI etap

GRATIS! 2844zł

KUP TERAZ >

Jakie są korzyści po zakupie etapu?

Najlepsze wyniki

stwórz firmę, która zagarnie rynek, ścigaj się z najlepszymi w drodze na biznesowy szczyt.

Formy prawne bez tajemnic

dowiedz się z pierwszej ręki, jaki biznes zarobi dla ciebie krocie.

Bezpieczeństwo finansowe

zostań kowalem swojego szczęścia - wykorzystaj luki, zoptymalizuj działania - stwórz bezpieczny biznes.

Informacje o autorze

Materiał „Nauka Biznesu Krok po Kroku” powstał z myślą o tych, którzy mają dość borykania się z problemami finansowymi, dotyczącymi prowadzenia firmy, inwestowania i szeroko pojętej wiedzy biznesowej. Jest przyjaznym przewodnikiem o zarabianiu. Uczy jak zyskać, z uwzględnieniem braku strat - pokazuje, jak uniknąć zagrożeń i zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami. Został stworzony z nastawieniem na odbiorcę, który niekoniecznie zna dogłębnie poruszane zagadnienia i nie do końca czuje się pośród nich komfortowo, ale jednocześnie stanowi ich część poprzez bycie elementem biznesowej machiny świata. Wiedza podana została w sposób przejrzysty i przystępny, a każde pojęcie i zagadnienie zostało wyjaśnione tak, aby móc przyswoić i zrozumieć informacje poprzez samo tylko zapoznanie się z materiałem.


„Nauka Biznesu Krok po Kroku” „Nauka Biznesu Krok po Kroku” opracowana została przez grupę starannie wyselekcjonowanych specjalistów. Wyszukani i sprawdzeni pod kątem posiadanego zasobu wiadomości i doświadczeń, gotowi do podzielenia się swoją bogatą wiedzą. Najlepsi z najlepszych – praktycy, którzy opracowali materiały to profesjonaliści, którzy w konkretnych dziedzinach odnieśli ogromne sukcesy i ze swobodą mogą mówić o tym, jak tego dokonali. Ich wiedza porusza zagadnienia prawno-podatkowe, uwzględnia realia biznesowego otoczenia i uwarunkowań w konkretnych przypadkach – jednocześnie umiejscawia w nich praktyczne rady i sugestie, jak najkorzystniej, najbardziej optymalnie i najwygodniej zarabiać bez stresu. Miarą wiarygodności przekazywanych przez autorów wiadomości jest ich własne powodzenie. W materiale próżno szukać teoretycznych wywodów i niepopartej faktami wiedzy, która nijak nie wpisuje się w rzeczywistość. Wskazane przez ekspertów rozwiązania, to – mówiąc krótko – gotowiec, który wcielony w życie, pozwala pewnie zarabiać. Nie musisz pokładać zaufania w jałowych obietnicach. Przekonaj się, że stworzone przez najwyższej klasy znawców vademecum – to nic innego, jak praktyczny przewodnik o zarabianiu. Pozwól cenionym autorytetom poprowadzić się za rękę, prosto do upragnionego sukcesu w biznesie.