Etap VI

Jak inwestować w nieruchomości z 55% stopą zwrotu?

Jak inwestować w nieruchomości z 450% stopą zwrotu z ich sprzedaży?
Jak w rok uzyskać przychód pasywny na poziomie 100 000 zł netto?

Opis etapu VI

  • Czas trwania: 123 min
  • Od Zera do Milionera pt. „Instrukcja inwestowania w nieruchomości Krok po Kroku”. Jak inwestować w nieruchomości z 55 % stopą zwrotu? Jak inwestować w nieruchomości z 450 % stopą zwrotu z ich sprzedaży? Jak w rok uzyskać przychód pasywny na poziomie 100 000 zł netto? Jak bardzo tanio kupować działki? I skąd wziąć na to pieniądze?

Zobacz inne etapy

47 min

ETAP I

249,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
84 min

ETAP II

249,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
109 min

ETAP III

249,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
131 min

ETAP IV

299,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >
57 min

ETAP V

299,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ >

OFERTA SPECJALNA

5 etapów za 499zł

VI etap

GRATIS! 2844zł

KUP TERAZ >

Jakie są korzyści po zakupie etapu?

Naucz się inwestowania
w nieruchomości

poznaj praktyczne wskazówki, które pozwolą ci z sukcesem inwestować. Pomnażaj zyski, siedząc w fotelu.

Osiągnij 450% stopy
zwrotu z inwestycji

pozwól się nauczyć, jak osiągać potężne zyski na sprzedaży nieruchomości.

Zyskaj przychód pasywny

dowiedz się wszystkiego o tym, jak zarobić 100 000zł, nie robiąc właściwie wiele.

Informacje o autorze

Materiał „Nauka Biznesu Krok po Kroku” powstał z myślą o tych, którzy mają dość borykania się z problemami finansowymi, dotyczącymi prowadzenia firmy, inwestowania i szeroko pojętej wiedzy biznesowej. Jest przyjaznym przewodnikiem o zarabianiu. Uczy jak zyskać, z uwzględnieniem braku strat - pokazuje, jak uniknąć zagrożeń i zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami. Został stworzony z nastawieniem na odbiorcę, który niekoniecznie zna dogłębnie poruszane zagadnienia i nie do końca czuje się pośród nich komfortowo, ale jednocześnie stanowi ich część poprzez bycie elementem biznesowej machiny świata. Wiedza podana została w sposób przejrzysty i przystępny, a każde pojęcie i zagadnienie zostało wyjaśnione tak, aby móc przyswoić i zrozumieć informacje poprzez samo tylko zapoznanie się z materiałem.


„Nauka Biznesu Krok po Kroku” „Nauka Biznesu Krok po Kroku” opracowana została przez grupę starannie wyselekcjonowanych specjalistów. Wyszukani i sprawdzeni pod kątem posiadanego zasobu wiadomości i doświadczeń, gotowi do podzielenia się swoją bogatą wiedzą. Najlepsi z najlepszych – praktycy, którzy opracowali materiały to profesjonaliści, którzy w konkretnych dziedzinach odnieśli ogromne sukcesy i ze swobodą mogą mówić o tym, jak tego dokonali. Ich wiedza porusza zagadnienia prawno-podatkowe, uwzględnia realia biznesowego otoczenia i uwarunkowań w konkretnych przypadkach – jednocześnie umiejscawia w nich praktyczne rady i sugestie, jak najkorzystniej, najbardziej optymalnie i najwygodniej zarabiać bez stresu. Miarą wiarygodności przekazywanych przez autorów wiadomości jest ich własne powodzenie. W materiale próżno szukać teoretycznych wywodów i niepopartej faktami wiedzy, która nijak nie wpisuje się w rzeczywistość. Wskazane przez ekspertów rozwiązania, to – mówiąc krótko – gotowiec, który wcielony w życie, pozwala pewnie zarabiać. Nie musisz pokładać zaufania w jałowych obietnicach. Przekonaj się, że stworzone przez najwyższej klasy znawców vademecum – to nic innego, jak praktyczny przewodnik o zarabianiu. Pozwól cenionym autorytetom poprowadzić się za rękę, prosto do upragnionego sukcesu w biznesie.